Oferujemy wyjątkowe, świeże
i nowoczesne spojrzenie na zarządzanie placówką oświatową.

Nasi rodzice mają dostęp do nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, nasi podopieczni do nowoczesnych technologii edukacyjnych. Jako jedyna placówka na Dolnym Śląsku oraz jako jedna z niewielu w Polsce, szkolimy naszą kadrę
w Miedzynarodowych organizacjach Montessori. Nauczyciele wychowawcy zatrudniani w naszej Akademii szkolą się na międzynarodowych kursach (Londyn lub USA), ponieważ w Polsce, w chwili obecnej, nie ma certyfikowanych kursów kształcących nauczycieli wczesnoszkolnych.

Dzięki temu, jesteśmy jedną z niewielu placówek w Polsce oferujących program szkolny zgodny z restrykcyjnymi wymaganiami międzynarodowych organizacji.

Nasi nauczyciele posiadają akredytację w następujących organizacjach:


  • MACTE (Montessori Accreditation Council for Teacher Education)
  • AMI (Association Montessori Internationale)

Nasza Akademia jest członkiem wielu światowych międzynarodowych organizacji Montessori. Należymy. między innymi do, AMI (Association Montessori Internationale), NAMTA (North American Montessori Teachers’ Association) oraz IMC (International Montessri Council).

Nasza Akademia jest również członkiem polskiego odpowiednika IMC - Polskiej Rady Montessori.

Dzięki przynależności do międzynarodowych organizacji Montessori mamy możliwość do korzystania z dorobku pedagogicznego szkół na całym świecie, opieki merytorycznej wybitnych specjalistów oraz dzielenia się doświadczeniami z placówkami na całym świecie.
Instagram

@akademia_montessori

Międzynarodowa
Akademia Montessori

Obserwuj

Jesteś zainteresowany rekrutacją
do naszego przedszkola?

Dołącz do naszej społeczności.

Więcej