W związku z intensywnym rozwojem naszej Akademii, planowanym otwarciem kolejnych Dwujęzycznych Przedszkoli Międzynarodowej Akademii Montessori, oraz rozwojem naszej Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Montessori zapraszamy do współpracy nauczycieli Montessori z pasją oraz osób, które pragną zdobyć międzynarodowe kwalifikacje nauczycieli Montessori.

Wiemy, że praca nauczyciela jest bardzo wymagająca i wyczerpująca. Dlatego oferujemy wyjątkowe warunki pracy.

• wysokie wynagrodzenie,
  • w sali przedszkolnej/szkolnej spędzisz tylko 6,5 godzin pracy (pozostałe 1,5 godziny poświęcisz na przygotowanie materiałów do zajęć - w domu lub w naszym świetnie wyposażonym pokoju nauczycielskim),
  • oferujemy - ubezpieczenie medyczne MEDICOVER - dla Ciebie i Twojej Rodziny,
  • ciągłe doskonalenie języka angielskiego - opłacone przez Akademię lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
  • Karta MultiSport - abyś mógł/a utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji -
    bo "W zdrowym ciele zdrowy duch",
  • zdrowe bezpłatne posiłki - zapewnia nasz wyjątkowy catering,
  • przyjazne środowisko pracy - jasno stawiamy cele oraz wymagania, zapewniamy regularne ewaluacje Twojego rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym, anglojęzycznym otoczeniu,
  • rozwój zawodowy - Międzynarodowa Akademia Montessori jest członkiem międzynarodowych organizacji Montessori (MACTE - USA, AMI - United Kingdom, NAMTA) - organizuje wyjazdy do Wielkiej Brytanii (AMI), Pragi (AMI) oraz USA (MACTE, NAMTA).

Czego od Ciebie oczekujemy?

• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    (istnieje możliwość rozpoczęcia bezpłatnego, intensywnego kursu języka angielskiego
    przed podjęciem pracy),
  • zdolności do konstruktywnego rozwiązywania problemów,
  • chęci realizacji swoich pasji w pracy z dziećmi,
  • cierpliwości, wyrozumiałości oraz empatii,
  • pasji do nauczania,
  • chęci do ciągłego kształcenia,
  • ambicji i kreatywności,
  • otwartości na międzynarodowe środowisko pracy,
  • uczciwości.

Gwarantujemy całkowitą POUFNOŚĆ w przebiegu procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespołu i wspólnie z nami tworzyć jedno z najlepszych montessoriańskich miejsc w Polsce, pracować w wyjątkowym zespole na bardzo dobrych warunkach, zachęcamy Cię do kontaktu.

Złóż aplikację

przeglądaj
  • Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Spectrum Progress Ewelina Donatti
    w celu realizacji porcesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych,