Ewelina Donatti - Montessori Przedszkole

Ewelina Donatti

Dyrektor - Założyciel Akademii/ Dyrektor Metodyczny Akademii

Dyrektor: założyciel Akademii. Studiowała Zarządzanie i Informatykę, Prawo i Administrację oraz Pedagogikę Opiekuńczo-Wychowawczą, obecnie rozpoczyna studia psychologiczne na SWPS. Ukończyla kurs MACTE (primary 3-6), MACTE (USA) Elementary I and II (6-12), Trener Possitive Discipline - Parent Educator; Trener Keep The Joy in Relationschip (USA), Trener Positive Discipline in a Workplace (UK), Trener Pozytywna Dyscyplina - Wczesne Dzieciństwo. Ukończyła szkolenia: Trening Skutecznego Rodzica Thomasa Gordona, Trening Skutecznego Nauczyciela Thomasa Gordona; Handle (Holistic Approach to Neurodevelopment and Learning Efficiency) Level I and II, Wielokrotny uczestnik Międzynarodowej Konferencji Montessori, Uczestniczka Sonrise Programm (Portugalia); Uczestniczka kursu „More Than Words® - The Hanen Program® for Parents ( Wielka Brytania); Założycielka Fundacji Spectra, Założycielka Spectrum Progress. Założycielka Szkoły Muzycznej Montessori Mozarts. Training for Trainers ( Wielka Brytania).

Współzałożyciel Akademii

Współzałożyciel Akademii, nauczyciel języka angielskiego oraz hiszpańskiego, ukończył kurs asystenta Montessori (London - Assotiation Montessori Internationale), Ukończył Kurs Nauczyciela Montessori Elementary I and Elementary II ( MACTE - USA), Ukończył szkolenia Handle - Level I and II (Handle Institute UK). Uczestnik Międzynarodowych Konferencji Montessori.
Anna Gaik - Montessori Przedszkole

Anna Gaik

Dyrektor ADMINISTRACYJNY/ WSPÓŁZAŁOŻYCIEL AKADEMII

Współzałożyciel Akademii, DYREKTOR ADMINISTRACYJNY.  Uczestniczka Międzynarodowych Konferencji Montessori, posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku administracyjnym, koordynator działu księgowości i finansów.
Olga Snela - Montessori Przedszkole

Olga Snela

Administration Team Manager

Adrianna Wodejko  - Montessori Przedszkole

Adrianna Wodejko

Małgorzata Matelak - Montessori Przedszkole

Małgorzata Matelak

MACTE Certified

AMI ( Association Montessori Internationale ) Teacher Assistant Elementary 6-12

Oaks Classroom Teacher Assistant
Spanish Teacher ( Native Speaker)
Ewelina Donatti - Montessori Przedszkole

Sławomir Grzeszczak - Montessori Przedszkole

Sławomir Grzeszczak

Nauczyciel tenisa

Magister Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Właściciel Szkoły Tenisa "Smecz". Od 20 lat zajmującej się szkoleniem tenisowym dzieci i młodzieży. Instruktor Polskiego Związku Tenisa, Instruktor Polskiego Związku Badmintona, Instruktor Narciarstwa,Uprawnienia Ratownika, Sternik Jachtowy, Sternik Motorowodny, Ukończony Kuratoryjny Kurs Kierownika Obozów i Kolonii, Organizator około 80 Obozów Tenisowych, Windsurfingowych i Narciarskich. Łączy życie zawodowe z wieloma pasjami: Tenis, Narty, Windsurfing, Rower.

Reinaldo Donatti

Nauczyciel języka angielskiego oraz hiszpańskiego (native speaker)

Przemysław Różański - Montessori Przedszkole

Przemysław Różański

Nauczyciel W-F, trener

Weronika Bronowicka - Montessori Przedszkole

Weronika Bronowicka

Instruktor Tańca

2022/2023 Rekrutacja do Przedszkola!