Ewelina Donatti - Montessori Przedszkole

Ewelina Donatti

Dyrektor - Założyciel Akademii/ Dyrektor Metodyczny Akademii

Dyrektor, założyciel Akademii, pedagog szkolny, ukończyla kurs MACTE (primary 3-6), w trakcie certyfikacji MACTE (USA) Elementary I and II (6-12), Trener Possitive Discipline Parent Educator; Ukończyła szkolenia: Trening Skutecznego Rodzica Thomasa Gordona, Trening Skutecznego Nauczyciela Thomasa Gordona; Handle Level I and II, Wielokrotny uczestnik Międzynarodowej Konferencji Montessori, Sonrise Programe (Portugalia); Uczestnik kursu „More Than Words® - The Hanen Program® for Parents; Założyciel Fundacji Spectra, Positive Discipline in The Workplace Trainer.

Współzałożyciel Akademii

Współzałożyciel Akademii, nauczyciel języka angielskiego oraz hiszpańskiego, ukończył kurs asystenta Montessori (London - Assotiation Montessori Internationale), Ukończył Kurs Nauczyciela Montessori Elementary I and Elementary II ( MACTE - USA), Ukończył szkolenia Handle - Level I and II (Handle Institute UK). Uczestnik Międzynarodowych Konferencji Montessori.
Anna Gaik - Montessori Przedszkole

Anna Gaik

Dyrektor ADMINISTRACYJNY/ WSPÓŁZAŁOŻYCIEL AKADEMII

Współzałożyciel Akademii, DYREKTOR ADMINISTRACYJNY.  Uczestniczka Międzynarodowych Konferencji Montessori, posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku administracyjnym, koordynator działu księgowości i finansów.
Olga Snela - Montessori Przedszkole

Olga Snela

Administration Team Manager

Marzena Huminiecka - Montessori Przedszkole

Marzena Huminiecka

Certified Montessori Primary Guide 3 -6

Magnolia Classroom Lead Teacher
Adrianna Wodejko  - Montessori Przedszkole

Adrianna Wodejko

Małgorzata Matelak - Montessori Przedszkole

Małgorzata Matelak

MACTE Certified

AMI ( Association Montessori Internationale ) Teacher Assistant Elementary 6-12

Oaks Classroom Teacher Assistant
Spanish Teacher ( Native Speaker)
Ewelina Donatti - Montessori Przedszkole

Izabela Bancewicz-Mikulewicz - Montessori Przedszkole

Izabela Bancewicz-Mikulewicz

Specjalista Psychologii Klinicznej

Specjalista psychologii klinicznej, (specjalizacja II- go stopnia z zakresu psychologii klinicznej). Wyróżnienie Ministerstwa Zdrowia za najlepszy wynik egzaminu w 2014 roku.

Działalność dydaktyczna, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny:
  • zajęcia w ramach specjalizacji psychologii klinicznej "Podstawy diagnozy psychologicznej dzieci i młodzieży o zaburzonym rozwoju", kierownik staży "Specyfika diagnostyki psychologicznej w chorobach somatycznych - oddział chirurgii onkologicznej, "Podstawy diagnozy psychologicznej dzieci i młodzieży o zaburzonym rozwoju - oddział pediatryczny,
  • zajęcia na studiach podyplomowych "Mediacje rodzinne i małżeńskie", przedmiot "Sytuacja dziecka w konflikcie rodzinnym" oraz "Jeśli nie mediacje, to co",
  • zajęcia na studiach dziennych "Moderowanie grup dziecięcych", "Psychopatologia dzieci i młodzieży" i inne z zakresu psychologii dziecka,
  • prowadzenie wykładów i warsztatów w ramach Strefy Psyche i Strefie Rodzica, m.in. "Trudne rozmowy na trudne tematy", "Rola empatii w rozwoju emocjonalnym i społecznym dziecka".
Sławomir Grzeszczak - Montessori Przedszkole

Sławomir Grzeszczak

Nauczyciel tenisa

Magister Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Właściciel Szkoły Tenisa "Smecz". Od 20 lat zajmującej się szkoleniem tenisowym dzieci i młodzieży. Instruktor Polskiego Związku Tenisa, Instruktor Polskiego Związku Badmintona, Instruktor Narciarstwa,Uprawnienia Ratownika, Sternik Jachtowy, Sternik Motorowodny, Ukończony Kuratoryjny Kurs Kierownika Obozów i Kolonii, Organizator około 80 Obozów Tenisowych, Windsurfingowych i Narciarskich. Łączy życie zawodowe z wieloma pasjami: Tenis, Narty, Windsurfing, Rower.

Reinaldo Donatti

Nauczyciel języka angielskiego oraz hiszpańskiego (native speaker)

Przemysław Różański - Montessori Przedszkole

Przemysław Różański

Nauczyciel W-F, trener

Weronika Bronowicka - Montessori Przedszkole

Weronika Bronowicka

Instruktor Tańca

2021/2022 Rekrutacja do Przedszkola!