Z uwagi na warunki sanitarne oferujemy spotkania w małych grupach. 

Na spotkaniu przedszkolnym opowiemy krótko:
- o kluczowych zasadach pedagogiki Montessori,
- o programie edukacyjnym realizowanym w naszej Akademii,
- dlaczego nie stosujemy kar i nagród,
- o szczegółach funkcjonowania naszej Akademii,
- o zdrowym żywieniu,
- o współpracy z rodzicami...
 
... oraz odpowiemy na Państwa pytania.

Na spotkaniu szkolnym opowiemy krótko:
- o kluczowych zasadach pedagogiki Montessori,
- o kombinacji programu Montessori, dwujęzyczności oraz polskiej podstawy programowej MEN
- dlaczego nie stosujemy kar i nagród,
- o szczegółach funkcjonowania naszej Akademii 
- o zdrowym żywieniu,
- o współpracy z rodzicami...
 
... oraz odpowiemy na Państwa pytania.

Udział w tym wydarzeniu wymaga rejestracji:

https://forms.gle/FUz91uMumyKADvFw8

Zapraszamy!


wróć do listy

2021/2022 Rekrutacja do Przedszkola!

Wypełnij formularz i dołącz do naszej społeczności.
Do zobaczenia na Dniach Otwartych.

Więcej

Newsletter

Zapisz się na nasz szkolny newsletter. Bądź na bieżąco z wydarzeniami
w naszej szkole i ważnymi komunikatami.

  • Zapisz się
  • Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności IMA.org.pl. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z IMA.org.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności IMA.org.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu IMA.org.pl.