STEPPING STONES MONTESSORI 18 - 36 

 

Czy Ty również oczekujesz czegoś wyjątkowego dla swojego dziecka?

 
To świetnie! Właśnie dla Ciebie mamy jeden z najbardziej cenionych programów na świecie, dzięki któremu już na wczesnym etapie  rozwoju zapewnimy Twojemu dziecku harmonijny rozwój oraz możliwość budowania poczucia własnej wartości. 

 

Na potrzeby rodzin dzieci uczęszczających do naszej Akademii, rozpoczęliśmy rekrutację do Montessori Stepping Stones dla dzieci w wieku od 18 do 36 miesięcy. Będziemy oferować opiekę w dwóch sesjach: porannej ( 8.00 do 12.00) i popołudniowej ( 12.30 do 16.30). Każda sesja to 4 godziny opieki na najwyższym poziomie. 

 

Podczas kilku godzin jakie Twój Toddlers spędzi w naszym otoczeniu, zapewnimy mu jeden z najbardziej cenionych programów edukacyjnych dla dzieci w tym wieku na świecie - Montessori Toddlers 18-36 miesięcy ( MACTE). 

Skoncentrujemy się na właściwym rozwoju społecznym, budowaniu poczucia własnej wartości i niezależności. Jest to możliwe dzięki temu, że nasze otoczenie to specjalnie przygotowana, w oparciu o międzynarodowe standardy, przestrzeń, która zapewnia odpowiednią stymulację rozwoju mowy, budowania kompetencji językowych, matematycznych, zamiłowania do przyrody i odkrywania świata, eksperymentowania, wspaniałej zabawy. Realizujemy program Montessori Fine Arts ( program artystyczny) oraz Montessori Mozarts (program muzyczny) oraz program edukacyjny Montessori Toddlers 18-36 miesięcy (MACTE).  

 

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i wiemy czego potrzebują dzieci do tego aby wspaniale się rozwijać. Wiemy również jak bardzo rodzice chcą zapewnić swoim dzieciom najlepszy możliwy rozwój. Właśnie dlatego powstaje nowa, niezwykła przestrzeń, która pozwoli Twojemu maluchowi poczuć się bezpiecznie w miejscu, które do złudzenia przypomina dom i jest przepełnione atmosferą ciepła, spokoju, miłości i szacunku do każdego dziecka. Specjalnie stworzona przestrzeń na pięknie doświetlonym poddaszu naszej Akademii, wśród zieleni i ciepłych kolorów otoczenia, zapewni naszym najbardziej wymagającym rodzicom, opiekę i edukację na najwyższym poziomie. 
 

 

SPECJALNIE PRZYGOTOWANE OTOCZENIE SKŁADA SIĘ Z NASTĘPUJĄCYCH DZIAŁÓW:

 
1. Dział Życia Codziennego, które wspierają samodzielność, poczucie niezależności dziecka oraz budują jego kompetencje życiowe. 
2. Dział Językowy, czyli materiałów wspierających budowanie kompetencji językowych i komunikacji. 
3. Dział Sensoryki, jeden z najistotniejszych działów na tym etapie rozwoju. W odpowiedni do wieku sposób buduje kompetencje matematyczne oraz zaspokaja najbardziej wyrafinowane potrzeby sensoryczne Toddlersów: smakowe, węchowe, dotykowe, wzrokowe i słuchowe. 

 

 

 

ZALETY NASZEGO PROGRAMU


 

 • Posługujemy się NVC ( Non Vilent Communication - Komunikacją bez Przemocy.
 • Nasza Akademia realizuje program Pozytywnej Dyscypliny.
 • Adaptacja do programu odbywa się zgodnie z rodzicielstwem bliskości.
 • Kadra naszej Akademii to wysoko wykwalifikowani nauczyciele montessoriańscy.
 • Program oparty na certyfikowanym międzynarodowym programie MACTE. 
 • Oferujemy zdrowy catering, bez cukru, konserwntów i sztucznych barwników.
 • Realizujemy program BLW.  

 

 

 

 

PROGRAM

 

 • Codzienne zajecia sensoryczno-artystyczne
 • Codzienne zajęcia z języka angielskiego
 • Gimnastykę
 • Zajęcia muzyczne
 • Edukację w oparciu o międzynarodowy Program Montessori 18 - 36 miesięcy 

Zapisy wyłącznie za pomocą formularza:
 


https://montessoriprzedszkole.org.pl/pl/rekrutacja.html

Prosimy o zaznaczenie w for w formularzu zgłoszeniowym " Stepping Stones".  

Cena z sesję ( 4 h) - 85 pln

Cena za dwie sesje ( 8h) - 160 pln
Deklaracja semestralna.  

Potencjał Twojego dziecka to nasza pasja! 

 

 

Uwaga, dzieci uczestniczące w programie Stepping Stones mają pierszeństwo rekrytacyjne do Dwujęzycznego Przedszkola Międzynarodowej Akademii Montessori. 

 

 

 

wróć do listy

2021/2022 Rekrutacja do Przedszkola!

Wypełnij formularz i dołącz do naszej społeczności.
Do zobaczenia na Dniach Otwartych.

Więcej

Newsletter

Zapisz się na nasz szkolny newsletter. Bądź na bieżąco z wydarzeniami
w naszej szkole i ważnymi komunikatami.

 • Zapisz się
 • Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności IMA.org.pl. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z IMA.org.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności IMA.org.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu IMA.org.pl.