W nadchodzącym tygodniu rozpoczynamy testy próbne Cambridge English Qualifications - British Council dla uczniów naszej Szkóły. Uczniowie przygotowywali się do nich przez pierwszy semestr nauki i są już gotowi podjąć wyzwanie! Testy są skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić sukces każdemu dziecku!
Międzynarodowa Akademia Montessori jest partnerem British Council i gwarantuje swoim uczniom możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów, które są uznawane w wielu instytucjach na całym świecie. Posiadanie kwalifikacji Cambridge umożliwi naszym uczniom studiowanie na Światowych Uniwersytetach w przyszłości.

Cambridge Assessment English tworzy wiodące na świecie certyfikaty dla osób uczących się języka angielskiego i nauczycieli tego języka. Nasze egzaminy powstają w oparciu o profesjonalne badania naukowe i system zarządzania jakością. Działa w ponad 130 krajach, gdzie egzaminuje prawie 5 milionów kandydatów rocznie. Ponad 20,000 instytucji na całym świecie uznaje certyfikaty Cambridge Qualifications.

Wydawnictwo Cambridge University Press jest znane z najwyższej klasy materiałów do nauki języka angielskiego, publikacji metodycznych przeznaczonych dla nauczycieli języków obcych oraz materiałów przygotowujących do wszystkich typów egzaminów Cambridge Qualifications. Cambridge University Press rozpoczęło swoją działalność w 1534 roku na mocy edyktu Letters Patent króla Henryka VIII i jest najstarszym wydawnictwem na świecie.