W związku z intensywnym rozwojem naszej Akademii, planowanym otwarciem kolejnych Dwujęzycznych Przedszkoli Międzynarodowej Akademii Montessori, oraz rozwojem naszej Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Montessori zapraszamy do współpracy nauczycieli Montessori z pasją oraz osób, które pragną zdobyć międzynarodowe kwalifikacje nauczycieli Montessori.
Wiemy, że praca nauczyciela jest bardzo wymagająca i wyczerpująca. Dlatego oferujemy wyjątkowe warunki pracy.

Zapewniamy:
  • wysokie wynagrodzenie
    • Przedszkolny Nauczyciel Montessori od 3300 pln netto
    • Wczesnoszkolny Nauczyciel Montessori od 4000 pln netto
  • oferujemy - ubezpieczenie medyczne MEDICOVER - dla Ciebie i Twojej Rodziny
  • ciągłe doskonalenie języka angielskiego - opłacone przez Akademię lekcje języka angielskiego z Native Speakerem
  • Karta MultiSport - abyś mógł/a utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji - bo "W zdrowym ciele zdrowy duch"
  • zdrowe bezpłatne posiłki - zapewnia nasz wyjątkowy catering
  • przyjazne środowisko pracy - jasno stawiamy cele oraz wymagania, zapewniamy regularne ewaluacje Twojego rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym, anglojęzycznym otoczeniu
  • rozwój zawodowy - Międzynarodowa Akademia Montessori jest członkiem międzynarodowych organizacji Montessori (MACTE - USA, AMI - United Kingdom, NAMTA) - organizuje wyjazdy do Wielkiej Brytanii ( AMI), Pragi ( AMI) oraz USA (MACTE, NAMTA)
  • Chcesz uczyć innych? Gwarantujemy Ci szkoleniowy rozwój zawodowy. Przejdziesz cykl szkoleń dla instruktorów aby móc prowadzić szkolenia w naszym Centrum Edukacyjnym w Polsce i Wielkiej Brytanii
  • opiekę doświadczonego koordynatora MACTE ( USA)
  • współpracę z wysokowykwalifikowanym psychologiem - diagnostą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, specjalistą integracji sensorycznej - w zakresie trudności wychowawczych i zaburzeń rozwojowych naszych podopiecznych
  • pracę w świetnie wyposażonych 80m2 klasach.

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (istnieje możliwość rozpoczęcia bezpłatnego, intensywnego kursu języka angielskiego przed podjęciem pracy)
  • zdolności do konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • chęci realizacji swojich pasji w pracy z dziećmi
  • cierpliwości, wyrozumiałości oraz empatii
  • pasjii do nauczania
  • chęci do ciągłego dokształacia się
  • ambicji i kreatywności
  • otwartości na międzynarodowe środowisko pracy
  • uczciwości

Gwarantujemy całkowitą POUFNOŚĆ w przebiegu procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespoły i wspólnie z nami tworzyć jedno z najlepszych montessoriańskich miejsc w Polsce, pracować w wyjątkowym miejscu na bardzo dobrych warunkach, zachęcamy Cię do kontaktu. Prześlij swoje CV oraz List Motywacyjny ( napisz o swoich pasjach i oczekiwaniach) na adres: office@ima.org.pl

W naszej Akademii cenimy przede wszsytkim naszą Kadrę. Wiemy, że od Waszego dobrego samopoczucia zależy edukacja podopiecznych naszej Akademii.